img
img
Tarih:
2023-09-28 11:47:42
İlan No:
#797
Ürün Durumu:
Sıfır
Marka:
Ka-Ma
Menşei:
TÜRKİYE
Model Tipi:
KR YZM 1300
Ürün Tipi:
Satılık
Garanti:
2 Yıl

Açıklama;

KR YZM 1300 Akıllı Yüzey Zımparalama Makinesi

KR YZM 1300 Yüzey Zımparalama Makinesi, hem oymalı hemde düz yüzeyi olan parçaların zımparasını en iyi şekilde yapar. Görüntü işleme teknolojisi ile (kavision) parça girişte algılanır. KR YZM 1300 barındırdığı yapay zeka ile parçanın en ideal zımparalanması için 4 ayrı titreşim zımpara koluna görev verir. 150gr baskı hassasiyeti ve 12.000 rpm devirle titreşim hareket yapan bu kollar muazzam yüzey kaliteyi oluşturur. Hassas baskı kontrolü ve akıllı zımparalama sayesinde polisaj öncesi finish zımpara yapar. 3mm’ye kadar dalgalı olan düz parçarları dip çıkartmadan her yeri eşit talaş kaldırarak zımpara yapar.

  

STANDART DONANIM

GÖRÜNTÜ İŞLEME TEKNOLOJİSİ

Kullandığı Görüntü İşleme Teknolojisi ile diğer tarama sistemlerine göre çok daha hassas tarama yaparak ürünlerinizin kusursuz zımparalanmasını sağlar. Görüntü İşleme Teknolojisi öğrenme metodu kullanmayı sağlar. Bu yöntem ile parça üzerinde zımpara yapmak istediğiniz yerleri belirleyip zımpara yapılması sağlanır, veya sadece belirlediğiniz alanın zımpara yapılmasını sağlayabilirsiniz.


KONTROL SİSTEMİ

Makine’ nin tüm kontrolü ve Görüntü İşleme 15” IPC üzerinden sağlanır. Bu IPC sayesinde tüm zımparalanacak olan görüntüleri ve günlük çalışma verileri, arıza kayıtları saklanır. Verilerin uzaktan yönetilmesi ve kontrol imkanı sağlar. Opsiyonel IOT sistemi ile tüm üretim verilerin online takip edilebilir. Günlük üretim raporları gönderebilir.


ROBOT KOL ZIMPARA SİSTEMİ

Bu ünitede baskı şiddetleri ve mesafeleri otomatik ayarlanabilen 8 adet hareketli orbital zımpara motoru bulunur. Ürün üzerindeki yükseklik farklılıkları ve kenarlar dikkate alınır, baskı kolları otomatik olarak ayarlanır. Bu sayede akıllı zımparalama yapılır.


OSİLASYONLU DİSK FIRÇA SİSTEMİ

Bu ünite, yüksekliği ve hızı otomatik olarak ayarlanabilen 9 adet Osilasyonlu Disk Fırça zımparadan oluşur. Ürün üzerindeki oymaların ham ve astar zımparasının yapılması sağlanır.


OSİLASYONLU SİLİNDİR FIRÇA SİSTEMİ

Bu ünite, yüksekliği ve dönüş hızı otomatik olarak bağımsız ayarlanabilen 2 adet Silindir Fırça zımparadan oluşur. Ürün üzerindeki oymaların ham ve astar zımparasının yapılması sağlanır.


TOZ TEMİZLİĞİ İÇİN HAREKETLİ HAVA JETİ ÜNİTESİ

Ürün üzerindeki zımpara tozu makineden çıkmadan önce bu ekipman tarafından temizlenir.


HAREKETLİ KONVEYÖR TABLASI

Konveyör hareketli olup yüksekliği ürün kalınlığına göre 1 mm hassasiyetle değiştirilebilir. Dokunmatik ekrandan istenilen parça kalınlığına göre otomatik olarak ayarlanabilir. Max. çalışma hızı 8m/ dk’ dır


SKOÇ SİLİNDİR SİSTEMİ

Bu ünite zımparalama işi biten ürünlerin üzerindeki zımpara izlerini alır ve mükemmel zemin hazırlayarak düzgün bir yüzey elde edilmesini sağlar.


OTOMATİK YAĞLAMA SİSTEMİ

Robot kolların hareket ettiği lineer ray ve rulmanları ayarlanabilir periyotlarla yağlar, böylece standart olarak sunulan Otomatik Yağlama Sistemi sayesinde sorunsuz ve uzun ömürlü bir çalışma sağlanmış olur.

 

OPSİYONEL DONANIM

CROSS FIRÇA SİSTEMİ

Gidiş yönünün yatayında çalışarak zımpara çiziklerini azaltır. Rustikli ve CNC’ de işlenmiş parçaların 2. ve 3. eksende detaylı bir şekilde zımparalanmasını sağlar.

Toplam 2 ünite ve 4 fırçadan oluşur.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

Ebatlar: G: 2.330mm Y: 2.350mm U: 6.140 mm

Ağırlık: 5720 kg

Toplam Elektrik Tüketimi: 38,5  kW/saat

Konveyör Çalışma Hızı (max): 11 m/dk

İş Parçası Genişlik: 150 – 1300 mm

İş Parçası Yükseklik: 3 – 165 mm

İş Parçası Boyu: 350 mm – Sınırsız

Toz Toplama Debisi (max): 25000  m³/saat

Toz Toplama Hızı (max): 30 m/s

Besleme Havası Basıncı:  Bar

Besleme Havası İhtiyacı: 500  L/dk.

Kullanılan Zımpara Kum Aralığı: P80-P2000

Öne Çıkan İlanlar

₺0,0
imag

HAKAN ŞAHİN

Üye kayıt tarihi 8 ay önce
Onaylı Profil
Yorum Yap & Satıcıya Sor 5336654159 5336654159 Profili Göster

Profilin Tamamlanan Satışları:

0

Profile Yapılan Değerlendirmeler:

0

Kullanıcı

265

Ziyaretçi

2455

Beğeni

1254

Paylaşım

4222


Geri

Anasayfa

Tıkla Ara

Whatsapp Yaz

Soru Sor