SANAYİ SEKTÖRÜNE ÖZEL İLAN & REKLAM SİTESİ

Ahşap Zımparalama Makineleri

Ahşap Zımparalama Makineleri

Ahşap, genellikle dekorasyon ve mobilya ürünlerinde tasarımcı ve üreticiler tarafından sıkça tercih edilen bir materyaldir. Ahşap ürünler, doğal ve hoş dokusu sayesinde müşteri kitlesinin çoğunlukla evinde tercih ettiği bir model oluyor. Hal böyle olunca müşteri ve üretici kitlenin en istemeyeceği şey pürüzlü bir ürün ortaya çıkması oluyor. Ahşap gibi zahmetli  işlenen bir materyalin işlem sonunda estetik olmayan bir görünümde olması bir ahşap tasarımcının istediği en son şeydir.

(Devamını Oku)
Ahşap Pres Makinesi

Ahşap Pres Makinesi

Ahşap Pres Makinesi günlük hayatımızın her alanında gördüğümüz bir materyaldir. Evimizdeki ya da iş yerimizdeki koltuk, sandalye, masa, sehpa gibi mobilyalar, dekor ürünleri, mutfak eşyalarımız hatta kapı ve pencerelerimiz bile çoğunlukla ahşap materyal kullanılarak üretilmiştir. Özellikle son dönemlerde ahşap ürünlere sağlam ve güvenilir bir malzeme olmasından dolayı talep artmıştır.

(Devamını Oku)
Ahşap Boyama Makineleri

Ahşap Boyama Makineleri

Günlük hayatımızda etrafımızdaki çoğu ürünün ahşap materyalden yapıldığını görebiliriz. Masalar, sandalyeler, sehpalar gibi mobilyalar ve evimizdeki dekor ürünleri bunlara sadece birkaç örnektir. Bu ürünleri tercih eden kitlenin bir kısmı boyanmamış orijinal ahşap rengine yönelse de renkli ürünler her zaman alıcının da gözünü boyar. Aynı şekilde bu ürünlerin bazıları boyanmamış, orijinal ahşap renginde üretilmek istense de ahşabın sade hali oldukça korumasız olacaktır. Bu sebeple mutlaka üstüne bir vernik ya da boya işlemi uygulanmalıdır. Bu işlem için üreticiler, kolay ve pratik bir yol olması sebebiyle ahşap boyama makinelerini tercih ederler.

(Devamını Oku)
Torna Tezgahları

Torna Tezgahları

Torna Tezgahları kısaca: Parçaya dönme hareketi verip, bir kesici yardımıyla devamlı talaş kaldırarak istenilen ölçüde istenilen şekli elde etmeye yarayan bir tezgâhtır. Torna makineleri birçok farklı alanda kullanılabilir. Metal püskürtme, metal sıvama, metal işleme, ağaç tornalama, termal püskürtme, parça ıslahı ve cam işlemede de kullanılır.

(Devamını Oku)