POZİTİF BASINÇLI KURUTMA KABİNİ

img
img
Tarih:
2023-10-05 08:12:06
İlan No:
#811
Ürün Durumu:
Sıfır
Marka:
Ka-Ma
Menşei:
TÜRKİYE
Model Tipi:
Ka-Ma
Ürün Tipi:
Satılık
Garanti:
2 Yıl

Açıklama;

POZİTİF BASINÇLI KURUTMA KABİNİ

 

Pozitif Basınçlı Kurutma kabini, işletmelerin fiziki yapısına göre tasarımı ve mühendislik hesapları yapılarak projelendirilir ve hayata geçirilir. Manuel Boyama Kabinlerinin veya Sulu Sistem Boya Kabinlerinin olmazsa olmazı kurutma kabinleri astar, son kat, zımpara, kurutma ve makine odalarından farklı hava basınçlarına ihtiyaç duyar.

 

Bununla birlikte odalar arasında geçişler olması fakat basınç kayıplarının ve toz geçişlerinin olmaması gerekir. Pozitif Basınçlı Kurutma Kabinleri; boyanan ürünlerin flashoff sürecinde (45dk) temiz ve pürüzsüz şekilde muhafaza edilmeleri için ürettiğimiz “Klas C Cleanroom” sınıfına yakın kalitede boya kurutma odalarıdır. Fiziki ebatları işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda belirlenir. Hava basıncının otomatik ayarlanması, sıcaklık kontrol otomasyonu, filtre kirliliği ve “kapı açık”  alarm sistemleri kurutma odasının standart özellikleri olarak sunulmaktadır.

 

IoT


Bu sistemde, sahip olduğunuz tüm KAMA Finishing Makinelerine ait çalışma ve arıza verileri anlık olarak toplanır ve kullanabilmeniz anlamlı hale getirilir. Bu sayede makinelerinizin anlık olarak çalışma durumunun takibini yapabilir, yaşanmış olan arızaları görüntüleyebilirsiniz. Hangi kullanıcının ne kadar çalışma yaptığını ve bu çalışma esnasında yaşanan arızaları, hangi parametrelerle çalışma yaptığını, makinenizin toplam çalışma süresi ve üretim hacmini, geçmişe dönük çalışma raporlarını detaylı inceleyebilir, istediğiniz parametreler ile filtreleme yaparak size özel raporlar alabilirsiniz. Ayrıca çeşitli bilgilendirme alarmları kurarak iş takibinizi sorunsuz yürütebilirsiniz.

 

Artırılmış Gerçeklik ile Uzaktan Teknik Servis Desteği

Uzaktan teknik servis hizmetimizi çok daha hızlı ve pratik olarak sunduğumuz Vsight Remote uygulaması ile finishing makinalarımızın kullanımı esnasında oluşabilecek duraksamaların büyük oranda önüne geçiyoruz. Makine operatörünüz akıllı telefon, tablet veya akıllı gözlük ile KAMA Genel Merkezinde yer alan teknik servis yetkilisine anlık olarak bağlanabiliyor. Böylelikle sesli ve görüntülü görüşme esnasında tespit edilen arızaya, canlı görüntü üzerinden işaretlemeler ve sesli komutlar ile saniyeler içinde gerekli doğru müdahale edilebiliyor.

Öne Çıkan İlanlar

₺0,0
Teslim Süresi (Max.)
15 Dakika
Kalan Stok: 1
imag

HAKAN ŞAHİN

Üye kayıt tarihi 8 ay önce
Onaylı Profil
Yorum Yap & Satıcıya Sor

Profilin Tamamlanan Satışları:

0

Profile Yapılan Değerlendirmeler:

0

Kullanıcı

265

Ziyaretçi

2455

Beğeni

1254

Paylaşım

4222


Geri

Anasayfa

Soru Sor