KR BM 1700 S OTOMATİK SPREY MAKİNESİ


Fiyat için iletişim

  • Marka KA-MA
  • Model 2022
  • Menşei TÜRK
  • Ürün Tipi Satılık
  • Ürün Durumu Sıfır
  • Garanti 1 Yıl
  • Teslim Durumu 15 Gün

Bu ürün 903 kez görüntülenmiştir.


KR BM 1700 S SULU TİP FİLTRELİ OTOMATİK SPREY MAKİNESİ

Her çeşit panel malzemenin otomatik olarak boyanması için tasarlanmış olan KR BM 1700 S kullanımı son derece kolay bir makinedir. KR BM 1700 S ahşap, cam, plastik, metal, fibersement vb. ürünlerin çok hızlı, kaliteli ve ekonomik boyanmasına imkan tanır. Sahip olduğu su filtrasyonlu egzoz sistemi sayesinde daha pürüzsüz yüzeyler elde etmenize olanak tanır.

STANDART DONANIM

Antistatik Toz Alma Ünitesi

KR BM 1700-S Boyama Makinesinde, ürün üzerindeki tozlar, fırça ve airjet nozulları ile temizlenir. Sürtünme ile ürün üzerinde oluşan statik elektrik antistatik bar ile nötrlenir. Ürün verildiğini algılayarak üflemeye başlayan, ürün geçince duran akıllı airjet sistemi enerji tasarrufu sağlar. Otomatik yükseklik ayarı kullanıcının işini kolaylaştırır.
Lazer Tarama

KR BM 1700 S Sprey Boyama Makinesi, patenti firmamıza ait olan hareketli lazer tarama sistemine sahiptir. Bu sistem sayesinde ürünlerin milimetre hassasiyetinde taraması yapılır.

Poliolefin Konveyör Bant

KR BM 1700 S Boya Püskürtme Makinesi ile ürünler boyayı üzerinde tutmayan özel poliolefin bant üzerinde, temiz bir şekilde boyanır.

Geri Dönüşüm Sistemi

KR BM 1700 S Mobilya Boyama Makinesi özel olarak geliştirilmiş geri dönüşüm sistemine sahiptir. Geri kazanılan boyaya hiç solvent karıştırılmadığı için kullanıcı geri kazanılan boyanın tamamını kullanır. Bu şekilde yaklaşık %25 malzeme tasarrufu sağlanır. Ayrıca geri dönüşüm bıçak ve mekanizmaları sökülebilir olduğundan temizliği ve bakımı çok kolaydır.
Bant Temizlik Sistemi

KR BM 1700 S Sprey ile Ahşap Boyama Makinesinde bant temizlik sistemiyle ürünler çift taraflı olarak güvenle boyanır. Ürün hiçbir zaman kirli banda temas etmez. Muadillerinden çok daha ekonomik olan bant temizlik sistemi; 8 saatlik çalışma ile yalnızca 12 litre tineri kirletir.

Boyama Sistemi
KR BM 1700 S Püskürtme Boya Makinesi son derece gelişmiş bir boyama sistemine sahiptir. Makineye 4, 8 veya 12 ad. otomatik boya püskürtme tabancası takılabilir. Sistem yüksek ve düşük basınçlı, püskürtmeli boya tabancaları kullanılmasına imkan tanır. Poliüretan, akrilik, su bazlı, selülozik, uv boya ve verniklere uyumlu boyama sistemi kullanıcıya operasyonel güç katar. Tamamı KARABUDAK MAKİNE’ye ait olan yazılımı sayesinde ürün ofseti, boya miktarı, fan hızı, konveyör hızı, robot hızı gibi ayarlar dokunmatik ekrandan kolayca yapılır ve hafızaya kaydedilebilir.

Pompa Bağlantı Sistemi

KR BM 1700 S Sprey Boya Makinesi standart 1 adet pompa sistemiyle çalışır.
Havalandırma Sistemi

KR BM 1700-S Mobilya Boyama Makinasında EU5 standardında filtre edilen hava, lineer olarak kabine basılır. Kabin içindeki kirli hava su perdeli filtreden geçirilerek dışarı atılır. Böylece hem kabin içi hem de havalandırma kanalları daha temiz kalır.

Sulu Filtrasyon Sistemi

Kabin içindeki kirli havayı egzoz eden menfezlerin 2’şerli toplamda 4 adet su perdeli imal edilmesi, kabin içi ve havalandırma kanallarını daha temiz tutar. Bu sistem emisyon değerlerini de düşürerek doğayı korur.

Otomatik Yağlama Sistemi

Bu sistem robot kolların hareket ettiği lineer ray ve rulmanları, ayarlanabilir periyotlarla yağlayarak, Lake Boya Makinenizin sorunsuz ve uzun ömürlü çalışmasını sağlar.

OPSİYONEL DONANIM

İlave Pompa Tabanca Sistemi

Makineye ilave olarak toplamda 12 ad. püskürtmeli boya tabancası ve 3 ad. boya püskürtme pompası bağlanabilir. Bu da 3 farklı renk arasında hızlı ve kolay renk geçişine imkan tanır.

Extra Boyama Genişliği

KR BM 1700-S Boya Püskürtücü Makine opsiyonel olarak 1500 mm genişliği boyayabilecek ebatlarda üretilebilir.

 IOT

Bu sistemde, sahip olduğunuz tüm KAMA Finishing Makinelerine ait çalışma ve arıza verileri anlık olarak toplanır ve kullanabilmeniz için anlamlı hale getirilir. Bu sayede makinelerinizin anlık olarak çalışma durumunun takibini yapabilir, yaşanmış olan arızaları görüntüleyebilirsiniz. Hangi kullanıcının ne kadar çalışma yaptığını ve bu çalışma esnasında yaşanan arızaları, hangi parametrelerle çalışma yaptığını, makinenizin toplam çalışma süresi ve üretim hacmini ve geçmişe dönük çalışma raporlarını detaylı inceleyebilir, istediğiniz parametreler ile filtreleme yaparak size özel raporlar alabilirsiniz. Ayrıca çeşitli bilgilendirme alarmları kurarak iş takibinizi sorunsuz yürütebilirsiniz. 

ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK İLE UZAKTAN TEKNİK SERVİS DESTEĞİ

Uzaktan teknik servis hizmetimizi çok daha hızlı ve pratik olarak sunduğumuz Vsight Remote uygulaması ile finishing makinelerimizin kullanımı esnasında oluşabilecek duraksamaların büyük oranda önüne geçiyoruz. Makine operatörünün akıllı telefon, tablet veya akıllı gözlük ile KAMA genel merkezinde yer alan teknik servis yetkilisine anlık olarak bağlanmasını, sesli ve görüntülü görüşme esnasında tespit edilen arızaya canlı görüntü üzerinden işaretlemeler ve sesli komutlar ile gerekli doğru müdahalenin yapılmasını saniyeler içinde yerine getiriyoruz.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Ağırlık

:

4.500 Kg

Ebatlar

:

U: 5.500mm, G: 3.200mm Y: 2.800mm

Elektrik Tüketimi

:

16 Kw/h

Toplam Basınçlı Hava İhtiyacı

:

60 NL/dk ( Tabancalar Hariç )

Ventilasyon Fan Debisi

:

12.000 m³/s

Aspirasyon Fan Debisi

:

12.000 m³/s

Max. Ürün Boyu

:

Sınırsız

Max. Ürün Genişliği

:

1300 mm

Min. Ürün Boyu

:

150 mm

Min. Ürün Genişliği

:

10 mm

Max. Ürün Yüksekliği

:

100 mm

Min. Ürün Yüksekliği

:

1 mm

Max. Robot Kol Hızı

:

120 m/dak

Çalışma Yönü

:

Sol

Kullanım Alanı : Ahşap kapılar, kapı kasnakları, kapı pervazları, modüler mobilyalar, mutfak ve banyo mobilyaları, düz ve oymalı kabin kapıları, profil, cam, plastik, metal, fibercement.
Boyamada kullanılabilecek Boya Malzemeleri : Poliüretan, su-bazlı, akrilik, selülozik, UV astar – boya ve cilalar, yapıştırıcı, su ve solvent bazlı yüzey renklendiriciler.

Ürün Sahibine Sor