CEVVAL K OTOMATİK SPREY BOYAMA MAKİNESİ


Fiyat için iletişim

  • Marka KA-MA
  • Model 2022
  • Menşei Türk
  • Ürün Tipi Satılık
  • Ürün Durumu Sıfır
  • Garanti 1 Yıl
  • Teslim Durumu 5 Gün

Bu ürün 1053 kez görüntülenmiştir.


CEVVAL K OTOMATİK SPREY BOYAMA MAKİNESİ

Panel şeklindeki ürünlerin boyanması için geliştirilmiş Cevval Otomatik Boyama Makinesi sahip olduğu üstün özellikleri ve teknolojisiyle rakiplerinden ayrılan yeni nesil bir Otomatik Boyama Makinesidir. Ahşap, metal, cam, plastik, elyaf modifiyeli çimento (fibercement) vb. ürünlerin kaliteli ve hızlı bir şekilde boyanmasını sağlayan Cevval; servo kontrollü iki adet gelişmiş boyama robot koluna sahiptir.

STANDART ÖZELLİKLER

BARİYER SENSÖRÜ

Makine girişinde sıralanmış 32 adet sensör sayesinde boyanacak alan milimetrik hassasiyet ile belirlenir. Bu sayede boya tüketimi optimize edilerek tasarruf sağlanır.

BOYAMA KOLU

Makine 2 adet boyama kolu ile donatılmıştır. Hareket hızı, otomatik olarak dokunmatik ekran üzerinden ayarlanabilir. Boyama kolu, tabanca yükseklik ve açılarının kolayca ayarlanmasına olanak tanıyan tasarımı ve paralel iki lineer ray üzerinde hareket eden güçlü yapısı sayesinde rakiplerinden ayrılır.

VENTİLASYON SİSTEMİ

KR BM Cevval Otomatik Boyama Makinesi’nde, Kabin içine temiz havayı  F5 sınıfı  filtrelerden geçirerek basan Frekans Kontrollü Ventilasyon Sistemi, standart olarak sunulmuştur.

KONTROL PANELİ

KR BM Cevval Otomatik Boyama Makinesinde, bütün fonksiyonları, çalışma parametrelerini kontrol etmeye ve hafızaya almaya olanak tanıyan 10 ” renkli dokunmatik ekran standart olarak sunulmuştur. 

Besleme Sistemi, temiz kağıt için ayarlanabilir frenli kağıt çözme cihazı ve püskürtme sonrası kağıdı almak için bağımsız motor tahrikli (tork kontrollü) sarma cihazından oluşur.

ASPİRASYON SİSTEMİ

Kabin içindeki kirli havayı akordion filtrelerden geçirerek uzaklaştıran Aspirasyon Sistemi standart olarak sunulmuştur. Sistem aynı zamanda kabin basıncını ayarlayarak içerdeki optimum basıncı sağlar.

OTOMATİK YAĞLAMA SİSTEMİ

Robot kolların hareket ettiği lineer ray ve rulmanları ayarlanabilir periyotlarla yağlar, böylece standart olarak sunulan Otomatik Yağlama Sistemi sayesinde sorunsuz ve uzun ömürlü bir çalışma sağlanmış olur.

BOYAMA SİSTEMİ

KR BM Cevval Otomatik Boyama Makinesinde 1 adet yüksek basınçlı pompa ve 4 adet yüksek basınçlı tabanca standart olarak sunulmuştur. İhtiyaca göre 8 tabanca ve 2 pompa bağlamak için altyapı hazırdır.

OPSİYONEL ÖZELLİKLER

SULU FİLTRASYON SİSTEMİ

KR BM Cevval Otomatik Boyama Makinesi’nde bulunan Sulu Filtrasyon Sistemi kabin içindeki kirli havayı su perdeli kanallardan geçirip dışarıya atılacak kimyasal ve solventleri filtreler, aynı zamanda sistem, bunların çevreye zararsız gazlar olarak atılmasını da sağlar.

SPREY POT ( Basınçlı Kap )

Düşük kapasiteli, az boya gerektiren işlerde; pompa ile sisteme yüklenecek boya yerine uygulama kavanozu içerisindeki boya kullanılarak boya sarfiyatının önüne geçilmektedir. Bu sistem butik üretim tarzı için opsiyon olarak sunulmuştur.

EKSTRA YÜKSEK BASINÇLI POMPA-TABANCA SETİ

Ekstra 1 adet Yüksek Basınçlı Pompa, 4 adet Yüksek Basınçlı Tabanca.

Yedekli çalışmak ya da vernik ve boya üretimini ayırmak isteyen müşterilerimiz için opsiyon olarak sunulmuştur.

EKSTRA DÜŞÜK BASINÇLI POMPA-TABANCA SETİ

Ekstra 1 adet Düşük Basınçlı Pompa, 4 adet Düşük Basınçlı Tabanca.

Ahşap renklendirici de uygulamak isteyen müşterilerimiz için opsiyon olarak sunulmuştur.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER
 

Ağırlık : 4.500 Kg
Ebatlar : U: 3950 mm, G: 4650 mm, Y: 2650 mm
Elektrik Tüketimi : 14,20 Kw/h
Toplam Basınçlı Hava İhtiyacı : 7 Bar,1100 litre/dk. (60 NL tabancalar hariç)
Aspirasyon Fanı Debisi : 12000 m3 /saat
Ventilasyon Fan Debisi : 12000 m3/saat (inverter kontrollü)
Max. Ürün Uzunluğu : Sınırsız
Max. Ürün Genişliği : 1300 mm
Max. Ürün Kalınlığı : 100 mm
Min. Ürün Uzunluğu : 100 mm
Min. Ürün Genişliği: : 35 mm
Min. Ürün Kalınlığı : 3 mm
Max. Robot Kol Hızı : 150m/dk.
Max. Konveyör Hızı : 8 m/dk.
Optimum Boyama Hızı Aralığı : 3-6 m/dk.
Kullanım Alanı : Kapı, kasa, pervaz, modüler mobilyalar, mutfak ve banyo mobilyaları, düz ve oymalı kapaklar.

Ürün Sahibine Sor